Rüyada çiçeksiz bitki görmek

Rüyada çiçeksiz bitki görmek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada çiçeksiz bitki gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sevgi temalı bazı ilişkileriniz umut vaat ediyor.

Rüyada çiçeksiz bitki görmek elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına işarettir.

Rüyada çiçeksiz saksı görmek bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçeksiz çiçek görmek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiçeksiz gül ağacı görmek sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiçeksiz orkide görmek bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, neredeyse kahrolacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına rivayet eder.

Rüyada bitki yemek rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada bitki koparmak bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor bitki görmek hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments