Rüyada çift yılan görmek

Rüyada çift yılan görmek cebinin para göreceğine, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, barış için adım atacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına alamet eder.

Rüyada çift yılan gördüyseniz:

  • Değişkenliğiniz kişilerin hakkınızda türlü fikirler yürütmesine sebep olabilir.

Rüyada çift yılan görmek hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, parasız kalacağına inanılır.

Rüyada çift başlı yılan sokması bir gönül ilişkisine başlanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çift başlı sarı yılan görmek iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına delalettir.

Rüyada çift başlı büyük yılan görmek başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına yorulur.

Rüyada çift boynuzlu yılan görmek aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, hayal gibi bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çift başlı yılan tarafından ısırılmak asık yüzlerin güleceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine alamet eder.

Rüyada çift başlı siyah yılan görmek yüzünün de yerlere düşeceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine işaret eder.

Rüyada çift başlı beyaz yılan görmek huzurlu bir hayat süreceğine, işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments