Rüyada çikolatadan kurt çıkması

Rüyada çikolatadan kurt çıkması kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, birçok iş kapısının açılacağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çikolatadan kurt çıkması gördüyseniz:

  • Uzun zamandır ertelediğiniz doktorla randevunuzu da artık geciktirmeyin.

Rüyada çikolatadan kurt çıkması sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada çikolatadan ayakkabı görmek sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çikolatadan ev görmek böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada ölü kurt görmek en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, karamsar ruh halinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada eflatun kurt zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada kurt taşlamak çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına rivayet eder.

Rüyada kurt avlama yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada iki kurt görmek zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Suna

Rüyada çikolatadan bordürü beyaz kurtçuklar çıkması ne anlama gelir