Rüyada çıktığın merdivenin kırılması

Rüyada çıktığın merdivenin kırılması zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, rüya sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çıktığın merdivenin kırılması gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz imajınızı etkileyebilir.

Rüyada çıktığın merdivenin kırılması çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına işaret eder.

Rüyada çıktığın evi görmek yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, asla harama bulaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada eski çıktığın eve geri taşınmak ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada çıktığın ağacın dalının kırılması güzel zamanlar geçireceğine, okul gibi hayratlar yaptırılacağına tabir olunur.

Rüyada çıktığın ağacın yıkılması rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada çıktıgın işe geri girmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine işarettir.

Rüyada eski çıktıgın işe geri girmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada merdivenin kopması dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments