Rüyada çimlere basmak

Rüyada çimlere basmak sağlık problemleri içinde olacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, aksiliklerin son bulacağına, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, aksine daha da zorlaştıracağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada çimlere basmak gördüyseniz:

  • Sizin için çok fazla anlamı olmayan konuları müzakereye açmadan önce iyi düşünmelisiniz.

Rüyada çimlere uzanmak ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına alamet eder.

Rüyada çimlere basmak bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, hayatının iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil çimlere basmak geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına inanılır.

Rüyada yalın ayak çimlere basmak tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına işaret eder.

Rüyada çimlere düşmek çok büyük insanlar arasına gireceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına alamet eder.

Rüyada çimlere yatmak yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, kalben çok rahat edileceğine işaret eder.

Rüyada yeşil çimlere oturmak başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada çimlere oturmak maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments