Rüyada cinsel organının kanadığını görmek

Rüyada cinsel organının kanadığını görmek uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, zenginlik içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada cinsel organının kanadığını gördüyseniz:

  • Bazı konulara ilgisiz kalmak istemenize rağmen koşullar olayların içinde yer almanızı gerektirebilir.

Rüyada cinsel organının kanadığını görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada erkek cinsel organının kanadığını görmek başına türlü belalar geleceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine inanılır.

Rüyada kendi cinsel organının kanadığını görmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadın cinsel organının kanadığını görmek hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine rivayet eder.

Rüyada kocasının cinsel organının kanadığını görmek sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin cinsel organının kanadığını görmek kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada cinsel organının ısırılması yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına alamet eder.

Rüyada cinsel organının ellenmesi kendisini çok zor durumlarda bulacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments