Rüyada cinsel organının uzaması

Rüyada cinsel organının uzaması hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, onun da her zaman kendisine faydası dokunacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine inanılır.

Rüyada cinsel organının uzaması gördüyseniz:

  • Bazı olayların gidişatını sizin diğerlerine olan davranışlarınız belirliyor.

Rüyada cinsel organının uzaması insanların afiyet bulacağına, malının ve parasının da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cinsel organının büyümesi yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cinsel organının ellenmesi kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada cinsel organının kopması işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada cinsel organının ısırılması başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada cinsel organının öpüldüğünü görmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada cinsel organının kanadığını görmek yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin cinsel organının küçülmesi sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments