Rüyada cinsel organınızı görmek

Rüyada cinsel organınızı görmek konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine, ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, kazancının azalmayacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına inanılır.

Rüyada cinsel organınızı gördüyseniz:

  • Sizden yaşça küçük kişiler veya çocuklar kararlarınız üzerinde etkili olabilir.

Rüyada cinsel organınızı görmek doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada cinsel istek mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada cinsel iftira yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada cinsel arzu sorunlarını çözeceğine, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine inanılır.

Rüyada birini cinsel kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlu ile cinsel cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kıl cinsel organda kazancının her geçen gün artacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine delalet eder.

Rüyada cinsel yakınlık atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments