Rüyada çocuğun yeşil kusması

Rüyada çocuğun yeşil kusması ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, şansının bir ömür yaver gideceğine, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun yeşil kusması gördüyseniz:

  • Bırakın, herkes kendi yolundan derslerini alarak ilerlesin.

Rüyada çocuğun yeşil kusması müjdeli haberler alınacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil biber yeşil soğan görmek üzüntülerinden kurtulacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil yeşil yılan görmek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, insanları hak yoluna çağıracağına delalettir.

Rüyada yeşil yeşil erik toplamak sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına işaret eder.

Rüyada çocuğun doğması çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına yorulur.

Rüyada bir çocuğun eve çiş yapması vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına tabir olunur.

Rüyada bir çocuğun yok olması zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments