Rüyada çocuğuna çiş yaptırmak

Rüyada çocuğuna çiş yaptırmak sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, aradaki buzları eriteceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, kazançlı işler yapılacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğuna çiş yaptırmak gördüyseniz:

  • Nerede olursanız olun gerek işinizde gerekse başka bir ortamda kendinizi epey huzurlu hissedeceksiniz.Bundan istifade ederek başınızı ağrıtan sorunları çözmek için herekete geçin.

Rüyada çocuğuna bağırmak hayalkırıklığı yaşayacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğuna süt vermek düzenli bir işe kavuşulacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğuna dua öğretmek uykusuz geceler yaşayacağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğuna üzülmek kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına delalettir.

Rüyada çocuğuna kavuşmak getirisinden daha fazla olacağına, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğuna seslenmek huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada çocuğuna çiş yaptırmak dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, elinin darda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada çocuğuna et yedirmek çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.