Rüyada çocuğuna kavuşmak

Rüyada çocuğuna kavuşmak her geçen gün başarıların artacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğuna kavuşmak gördüyseniz:

  • Dedikodular doğru seçimler yapmanızı engelleyebilir.

Rüyada çocuğuna seslenmek kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine işarettir.

Rüyada çocuğuna bağırmak parasının ve malının eksilmeyeceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada çocuğuna çiş yaptırmak eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğuna et yedirmek kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan rüya, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğuna kavuşmak kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğuna süt vermek hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğuna dua öğretmek kötü kişilerle karşılaşılacağına, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına işarettir.

Rüyada çocuğuna üzülmek hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.