Rüyada çocuğuna süt vermek

Rüyada çocuğuna süt vermek doğru adımlar atacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğuna süt vermek gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin sizi aramaları ya da sizin bir süreden beri kontak kurmaya çalıştığınız kimselerle istediğiniz kontağı sağlayabilmeniz mümkündür.

Rüyada çocuğuna bağırmak sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğuna et yedirmek karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, rahata ve huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyada çocuğuna kavuşmak kişinin kafasının rahat edeceğine, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına işarettir.

Rüyada çocuğuna üzülmek geçiminin kolaylaşacağına, bazen umutlarını yitireceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğuna çiş yaptırmak bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğuna dua öğretmek aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğuna süt vermek çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine alamet eder.

Rüyada çocuğuna seslenmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, para sıkıntısının olmayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.