Rüyada çocuğunu yüksekten düşerken görmek

Rüyada çocuğunu yüksekten düşerken görmek mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine inanılır.

Rüyada çocuğunu yüksekten düşerken gördüyseniz:

  • İç sesinize kulak verirseniz, daha önce dinlemediğiniz için pişman olacaksınız.

Rüyada çocuğunu yüksekten düşerken görmek rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine alamet eder.

Rüyada kendi çocuğunu yüksekten düşerken görmek böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğunu yüksekten düşerken tutmak daima afiyette olacağına, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksekten düşerken uyanmak aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksekten düşerken korkmak şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemi yüksekten düşerken görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakın arkadaşını yüksekten düşerken görmek yaraların merheminin bulunulacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunu düşerken tutmak bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.