Rüyada çocuğunun yüksekten düşmesi

Rüyada çocuğunun yüksekten düşmesi rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, işlere nazar değeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, bu durumla doğru orantılı olarak da getiri sağlayacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, geçim derdi yaşamayacağına yorulur.

Rüyada çocuğunun yüksekten düşmesi gördüyseniz:

  • Hiçbirşeyi hafife almamalı ya da yüzeysel yaklaşmamalısınız.

Rüyada çocuğunun yüksekten düşmesi ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına delalettir.

Rüyada çocuğunun yüksekten suya düştüğünü görmek karamsarlığa düşeceğine, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğunun yüksekten düştüğünü görmek insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine işarettir.

Rüyada kendi çocuğunun yüksekten düşmesi kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine yorulur.

Rüyada birinin çocuğunun yüksekten düştüğünü görmek ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek çocuğunun yüksekten düşmesi her yönden mutlu ve başarılı olmaya, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun yüksekten düştüğünü görmek sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunun yüksekten düştüğünü görmek ne anlama gelir tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments