Rüyada çocuğunun yüzünü morarmış görmek

Rüyada çocuğunun yüzünü morarmış görmek çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, dertlerin biteceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine delalet eder.

Rüyada çocuğunun yüzünü morarmış gördüyseniz:

  • Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz.

Rüyada çocuğunun yüzünü morarmış görmek bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine işarettir.

Rüyada eşinin yüzünü morarmış görmek hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının yüzünü morarmış görmek sevap işleyeceğine, işlerinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada kızımın yüzünü morarmış görmek platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işinden çıkarılacağına yorulur.

Rüyada babamın yüzünü morarmış görmek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada kendi yüzünü morarmış görmek diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada annesinin yüzünü morarmış görmek başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş annenin yüzünü morarmış görmek kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.