Rüyada çok büyük leylek görmek

Rüyada çok büyük leylek görmek çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine işarettir.

Rüyada çok büyük leylek gördüyseniz:

  • Yine hatırlatayım, aile içinde bazı tatsızlıklara karışabilirsiniz.

Rüyada çok büyük leylek görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına inanılır.

Rüyada büyük beyaz leylek görmek rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, rahat bir nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada leylek ve leylek yumurtası görmek arzuların gerçekleşeceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına delalet eder.

Rüyada büyük bir leylek görmek çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine delalettir.

Rüyada leylek leylek yavrusu görmek üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük leylek görmek barış için adım atacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına delalettir.

Rüyada leylek yıkamak hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine delalettir.

Rüyada leylek kurtarmak bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments