Rüyada çok eski sevdiğini görmek

Rüyada çok eski sevdiğini görmek sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, bereketin eksileceğine, nasiplerini alacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada çok eski sevdiğini gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler yapmak istediklerinizi veya planlarınızı bilirlerse size destek verebilirler, haberdar olmalarını sağlamanızda fayda var.

Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına alamet eder.

Rüyada eski bi sevdiğini görmek hayatının aksiliklerle geçeceğine, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına alamet eder.

Rüyada eski sevdiğini kaçırmak geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğini görememek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına işaret eder.

Rüyada eski sevdiğini sarılmak işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada çok eski sevdiğini görmek huzurunun yerinde olacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevdiğini küs görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevdiğini çalışırken görmek sırtını hak yoluna ve allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, malının ve aşının da çoğalacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments