Rüyada çok pencereli ev görmek

Rüyada çok pencereli ev görmek yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok pencereli ev gördüyseniz:

  • Başkalarına baskı yapmamanızda fayda var.

Rüyada çok pencereli ev görmek hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada küçük pencereli ev görmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kalıcı işler yaparak, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına delalettir.

Rüyada ahşap pencereli ev görmek rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada pencereli ev görmek kurtuluşa ereceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine işaret eder.

Rüyada tahta pencereli ev görmek kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada mavi pencereli ev görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil pencereli ev görmek içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına işarettir.

Rüyada demir pencereli ev görmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.