Rüyada çok sayıda ay görmek

Rüyada çok sayıda ay görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada çok sayıda ay gördüyseniz:

  • Ticaret, alım satım, reklam, bilişim, pazarlama konularında görüşmeler artabilir.

Rüyada çok sayıda ev görmek hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada çok sayıda ay görmek hayırlı kazançlar elde edileceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada çok sayıda elma karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok sayıda ölü görmek içindeki sıkıntıların gideceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok sayıda arı görmek tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına delalet eder.

Rüyada çok sayıda terlik görmek onun zamanını çalacağına, rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok sayıda akrep görmek elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına delalet eder.

Rüyada çok sayıda leylek görmek hayallerinin yıkılacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments