Rüyada çok sayıda döşek görmek

Rüyada çok sayıda döşek görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, parasının ve canın güvende olacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada çok sayıda döşek gördüyseniz:

  • Açık olmayan durumları aydınlatmak için soru sormak gerekebilir.

Rüyada çok sayıda döşek görmek bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada kat kat döşek görmek kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına inanılır.

Rüyada dösek almak sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine delalet eder.

Rüyada yün döşek yıkamak hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine işarettir.

Rüyada döşek diktirmek işlerin düzeleceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine delalettir.

Rüyada döşek temizlemek insanlar arasında barışın sağlanacağına, bekârlığına da veda edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada döşek değiştirmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, maneviyatın da zenginleşeceğine yorulur.

Rüyada yatak döşek subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, yolculuğa çıkmaya yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments