Rüyada dağın tepesinden kaymak

Rüyada dağın tepesinden kaymak kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada dağın tepesinden kaymak gördüyseniz:

  • İleride pişman olacağınız sözler vermemeye dikkat edin.

Rüyada dağın tepesinden kaymak şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dağın tepesinden deniz görmek yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağın tepesinden manzara izlemek gelirinin düşeceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada dağın tepesinden denize bakmak çok büyük hayır duaları alacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada dağın tepesinden aşağı bakmak moralin ve keyfin yerine geleceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağın tepesinden su akması iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada dağın tepesinden atlamak işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, ardından sevinçli bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağın tepesinden düşmek iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments