Rüyada dağın tepesinin yıkılması

Rüyada dağın tepesinin yıkılması uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, başarısının azalacağına, her zaman haklının yanında olacağına, kafasının sakinleşeceğine, düşmanlarını bile affedeceğine, gerçeklikten uzaklaşacağına, işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada dağın tepesinin yıkılması gördüyseniz:

  • Daha az kafa karıştırıcı olmaya dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada dağın tepesinin yıkılması mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, işten eve bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada saçının tepesinin döküldüğünü görmek elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başının tepesinin kel olduğunu görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine inanılır.

Rüyada saç tepesinin dökülmesi kısa süre içinde işten çıkılacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine işaret eder.

Rüyada saçının tepesinin dökülmesi kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada tepesinin açıldığını görmek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, malının artmasına, bereketlenmesine rivayet eder.

Rüyada saçlarının tepesinin döküldüğünü görmek makam edineceğine, itibar kazanacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada saçın tepesinin dökülmesi aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments