Rüyada dağınık balkon görmek

Rüyada dağınık balkon görmek büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada dağınık balkon gördüyseniz:

  • Size yardımı dokunabilecek meslektaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla bağlantı içindeyken, evinizle ilgili sorumluluklarınızın sizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada dağınık balkon görmek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine inanılır.

Rüyada açık balkon verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada pembe balkon fakirlerin zenginleşeceğine, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada balkon yapılması atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada balkon korkuluğu işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine yorulmaktadır.

Rüyada balkon camı kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, insanlar tarafından sevileceğine yorulmaktadır.

Rüyada balkon yıkılması daha çok kazanç elde edeceğine, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada balkon tırmanmak çözüm yolları bulamayacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Gül

Rüyamda sevdiğim kanser hastası bi kadının evine 3 yasindaki oglumla sabahın çok erken bu saatinde gizlice girip o evin dağınıklığıni topladım evde kimse yoktu
Dağınıklık sadece kanepelerin üzerinde kalmış kiyafetlerden ibaretti.Oğlum balkonda oynarken bende evi topluyorum. Balkona geçtim ev sahibesi geldi. Yuzunde bi tebessumle Direkt mutfağın balkonuna yanima geldi. Icimde bi tedirginlikle Supriz ben geldim dedim Evi toplanmış görünce sevindi. Bana sarıldı. Sonrada uyumaya gitti