Rüyada dağlık alanda olmak

Rüyada dağlık alanda olmak büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, kişinin her zaman sosyal biri olacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada dağlık alanda olmak gördüyseniz:

  • Yalnız bir erkekseniz, bir maceraya atılabilir ya da gerçekten sevebileceğiniz bir kadınla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada dağlık alanda olmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada dağlık alanda yürümek uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağlık alanda araba kullanmak eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, darlığa ve yokluğa düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağlık alanda kaybolmak garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine yorulur.

Rüyada dağlık alanda koşmak hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına delalettir.

Rüyada dağlık bir yer görmek hayırlı başlangıçlar yapacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına tabir olunur.

Rüyada dağlık ve yeşillik görmek ettikleri duanın kabul olacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağlık yerde yürümek yaşanan yokluğun biteceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments