Rüyada dağlık ve yeşillik görmek

Rüyada dağlık ve yeşillik görmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, işlerindeki karın artacağına, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yatırımlarının kar getireceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada dağlık ve yeşillik gördüyseniz:

  • Gerçekçi olmayan sözler veren kişilere dikkat edin.

Rüyada dağlık ve yeşillik görmek elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağlık yeşillik görmek bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dağlık bir yer görmek rakiplerinin üzüleceğine, bir organizasyona katılacağına işaret eder.

Rüyada dağlık yerde yürümek ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağlik alan görmek çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağlık alanda olmak uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına ve hayatında çok rahat olduğu bir döneme gireceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağlık yer görmek kişinin sıkıntıların artacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına alamet eder.

Rüyada dağlık görmek ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.