Rüyada dalgalı göl görmek

Rüyada dalgalı göl görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, işlerinde verimin artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine tabir olunur.

Rüyada dalgalı göl gördüyseniz:

  • Özel hayatınıza ilişkin problemlerin üretkenliğinizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada dev dalgalı deniz rahat edeceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada denizin dalgalı büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dalgalı göl görmek acı veren kazalara, mülkiyetinin de artacağına inanılır.

Rüyada vapurda dalgalı denizde elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde kaybolmak istediği noktalara geleceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına delalettir.

Rüyada dalgalı deniz görmek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine alamet eder.

Rüyada çok dalgalı denizde yüzmek üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada dalgalı denize girmek elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments