Rüyada dantelli görmek

Rüyada dantelli görmek sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada dantelli gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda problemler veya tartışmalar ya da bazı sonuçlanmalar söz konusu olabilir.

Rüyada dantelli görmek pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, cebinden parasının eksilmeyeceğine işarettir.

Rüyada dantelli duvak elinin dara düşmeyeceğine, ferahlayacağına, esenleyeceğine inanılır.

Rüyada dantelli elbise giymek hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada dantelli çarşaf görmek atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada dantelli sütyen görmek üzüntü veren olayların düzeltileceğine, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada dantelli atlet giymek sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada dantelli gelinlik giymek karanlık zamanların aydınlanacağına, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına rivayet eder.

Rüyada dantelli etek giymek çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments