Rüyada dargın olduğu biriyle barışmak

Rüyada dargın olduğu biriyle barışmak feraha ereceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, hayatının rast gitmeye başlayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada dargın olduğu biriyle barışmak gördüyseniz:

  • Yaratıcı düşünmeniz durumunda yepyeni çevrelere açılabilme şansını yakalayacaksınız.

Rüyada dargın olduğu biriyle barışmak elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına alamet eder.

Rüyada dargın olduğu biriyle konuşmak bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine alamet eder.

Rüyada dargın olduğu kişiyi görmek hanesine güneş doğacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına rivayet eder.

Rüyada dargın olduğu ablasını görmek iş konusunda değişiklikler yapılacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine yorulur.

Rüyada dargın olduğu kişiyle barışmak zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada dargın olduğu kardeşini görmek epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, bazı iş birlikleri yapacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine rivayet eder.

Rüyada dargın olduğu arkadaşını görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüyada dargın olduğu kişiyle barıştığını görmek borçlarının azalacağına, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments