Rüyada demir çekmek

Rüyada demir çekmek onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, güzel günlerin kapıda olacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada demir çekmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda sular ısınıyor.

Rüyada demir diş yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine yorulur.

Rüyada demir para ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada demir tepsi karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada demir ütü görmek dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz demir herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına delalettir.

Rüyada demir raf görmek güzel bir haneye sahip olunacağına, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına alamet etmektedir.

Rüyada demir çubuk çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, karamsar ve umutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada demir tığ görmek başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments