Rüyada deniz üzerinde gemiyle gitmek

Rüyada deniz üzerinde gemiyle gitmek üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, tüm hastalıklarını, dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, saygın biri olacağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde gemiyle gitmek gördüyseniz:

  • Bir tür maneviyat arayışı içinde olmanız mümkündür.

Rüyada deniz üzerinde gemiyle gitmek ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına işarettir.

Rüyada denizin üzerinde gemiyle gezmek böylece hayatının kolaylaşacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada deniz üstünde gemiyle gezmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizin üzerinde gemiyle gitmek yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde kar görmek yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine rivayet eder.

Rüyada deniz üzerinde at görmek kazancın gittikçe artacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde oturmak başarılarının devamının geleceğine, zorluklarının son bulacağına yorulur.

Rüyada deniz üzerinde görmek inancını bir kenara atacağına, günahlarından tövbe etmeye alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments