Rüyada denizde sigara içmek

Rüyada denizde sigara içmek güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, onlara hocalık edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizde sigara içmek gördüyseniz:

  • Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz.

Rüyada denizde sigara içmek hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, malların çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi borcunun çok olacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi sorunların günden güne azalacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına işarettir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments