Rüyada denizden boğulmaktan kurtulmak

Rüyada denizden boğulmaktan kurtulmak bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, sorunlarının günden güne artacağına delalettir.

Rüyada denizden boğulmaktan kurtulmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda voltajı yükseltmemeli veya başkalarının ilişkilerine karışmamalısınız.

Rüyada denizden boğulmaktan kurtulmak düşmanlarına da dost olacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada su boğulmaktan kurtulmak dünyanın kendisine galip gelmesine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada bebeğini boğulmaktan kurtarmak iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına işaret eder.

Rüyada kuzenini boğulmaktan kurtarmak kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına işaret eder.

Rüyada oğlunu boğulmaktan kurtarmak işlerin kara geçeceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına delalettir.

Rüyada bir arkadaşını boğulmaktan kurtarmak hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kediyi boğulmaktan kurtarmak gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada çocuğunu boğulmaktan kurtarmak yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.