Rüyada deprem olmasını görmek

Rüyada deprem olmasını görmek aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, çok büyük zararlar edileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, rüya sahibinin elinin darlaşacağına, hastalıkların son bulacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada deprem olmasını gördüyseniz:

  • Lüzumsuz konularla vakit kaybetmelisiniz.

Rüyada deprem olmasını görmek umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada deprem olmasını hissetmek kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına inanılır.

Rüyada deprem olmasını beklemek son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada sel olmasını görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada evinin olmasını görmek sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, kazanılan paranın artacağına yorulmaktadır.

Rüyada dişinin olmasını görmek büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada bebek olmasını görmek bol kazançlı günler geçireceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kör olmasını görmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments