Rüyada deprem ve tsunami

Rüyada deprem ve tsunami bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına delalettir.

Rüyada deprem ve tsunami gördüyseniz:

  • Yanıltıcı veya sizi çok fazla düşünmeyen kişiler karşınıza farklı yol önerileriyle gelebilirler.

Rüyada deprem sel çok büyük mutluluklar duyacağına, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada deprem ve deniz yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tuvalette deprem atılan adımların sıkıntı yaratacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine tabir olunur.

Rüyada deprem paniği hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına inanılır.

Rüyada gürültülü deprem makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, düşmanlarına da dost olacağına yorulur.

Rüyada hafif deprem kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına işaret etmektedir.

Rüyada deprem olmuş kendisine fırsatlar yaratacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine delalet eder.

Rüyada deprem atlatmak böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments