Rüyada deste deste kağıt para görmek

Rüyada deste deste kağıt para görmek içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada deste deste kağıt para gördüyseniz:

  • Bazı konuları kesip atmak gerekse de, büyük bir ilerleme, hamle, yeni bir buluş ya da yeni bir fikrin peşinden gitmek için sabırsızlanıyorsunuz.

Rüyada deste deste kağıt para saymak mesleğindeki başarısının artacağına, eline para geçeceğine işaret eder.

Rüyada deste deste kağıt para görmek kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına tabir olunur.

Rüyada kağıt para görmek deste deste hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına işarettir.

Rüyada deste deste kağıt para görmek nedir kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada deste deste kağıt para taşımak bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada deste deste kağıt para toplamak yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, yeni işlere atılacağına işarettir.

Rüyada deste deste kağıt para kazanmak kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, hırsızlık yapacağına delalettir.

Rüyada deste deste kağıt para almak rızkında ve malından olacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments