Rüyada devlet büyüğünün tutuklandığını görmek

Rüyada devlet büyüğünün tutuklandığını görmek umutların yıkılacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, mal ve mülkün telafi edileceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, makamının sürekli yükseleceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine delalettir.

Rüyada devlet büyüğünün tutuklandığını gördüyseniz:

  • Ani iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada devlet büyüğünün tutuklandığını görmek hayata karşı isteksizleşeceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine alamet eder.

Rüyada devlet büyüğünün ağlaması allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine delalet eder.

Rüyada devlet büyüğünün cenazesi yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına delalettir.

Rüyada devlet büyüğünün öldürüldüğünü görmek aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine işaret eder.

Rüyada devlet büyüğünün yardım etmesi orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada devlet büyüğünün elini sıkmak bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına delalettir.

Rüyada devlet büyüğünün eve misafir gelmesi kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına alamet eder.

Rüyada devlet büyüğünün koluna girmek aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments