Rüyada dikenli yolda yürümek diyanet

Rüyada dikenli yolda yürümek diyanet kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, insanlara küsüleceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına yorulmaktadır.

Rüyada dikenli yolda yürümek diyanet gördüyseniz:

  • Daha bir bağımsız yapıdasınız.

Rüyada dikenli yolda yürümek diyanet daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada dikenli yolda yürümek kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yolda dikenli tel görmek zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada dikenli yerde yürümek yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına tabir olunur.

Rüyada dikenli yolda koşmak malında zulüm meydana gelmesine, eldeki imkanların giderek azalacağına delalet eder.

Rüyada dikenli tarlada yürümek hatalarını düzelteceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ana yolda yürümek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada bir yolda yürümek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Merhaba ben 17 yaşındayım. Rüyamda düz bi tepenin üstünde annemle yürüyoruz yol dikenli çakıl taşlı ama bizim ayağımız çıplak. Ayağım acıyo anneme ben geri dönüp terlikleri alayım diyorum annem ilerliyo istemiyor. Ben de terlikleri almadan yürüyorum o tepeyi aşmıştık rüyamda. Yorumu nedir?