Rüyada diş etlerinin şiştiğini görmek

Rüyada diş etlerinin şiştiğini görmek herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, şansın yüze güleceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada diş etlerinin şiştiğini gördüyseniz:

  • Sizden yardım isteyen veya ilgi bekleyen kişiler olabilir.

Rüyada diş etlerinin şiştiğini görmek güzel ve hayırlı günler geçireceğine, yeni projelere atılacağına delalet eder.

Rüyada diş etlerinin dökülmesi uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada etlerinin morarması haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına işarettir.

Rüyada diş etlerinin ayrılması tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tırnak etlerinin kesilmesi kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, dertlerinin biteceğine inanılır.

Rüyada etlerinin döküldüğünü görmek kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına delalettir.

Rüyada birinin etlerinin döküldüğünü görmek aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının etlerinin döküldüğünü görmek geçim kolaylığı içinde olacağına, zor durumda kalınacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments