Rüyada doktorun öpmesi

Rüyada doktorun öpmesi kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, her şeyin sarpa saracağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada doktorun öpmesi gördüyseniz:

  • Üzerinizde bulunan bazı olumsuzluklardan kurtulmakla beraber başka konularda şansınız kapanmaktadır.

Rüyada doktorun iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada doktorun öpmesi her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada doktorun sevmesi art niyetli kişilere uyacağına, refah düzeyinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktorun çağırması iş için gurbete gidileceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına işaret eder.

Rüyada doktorun araması yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına işaret etmektedir.

Rüyada doktorun eve gelmesi çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada doktorun saldırdığını görmek büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada doktorun öleceğini söylemesi rüya sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments