Rüyada doktorun yardım ettiğini görmek

Rüyada doktorun yardım ettiğini görmek hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine delalettir.

Rüyada doktorun yardım ettiğini gördüyseniz:

  • Üzerinizdeki isteksizliği atıp, belli konuların üstüne gitmeli, eski alışkanlıklarınızı veya iş yapma stillerinizi hatırlamalısınız.

Rüyada doktorun yardım ettiğini görmek markasını duyuracağına, sorunlar altında ezileceğine yorulur.

Rüyada doktorun kendisini muayene ettiğini görmek işlere karışan, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada doktorun tedavi ettiğini görmek makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına rivayet etmektedir.

Rüyada başbakanın yardım ettiğini görmek endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada bir hastaya yardım ettiğini görmek zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada düşmanının yardım ettiğini görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birine yardım ettiğini görmek hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin yardım ettiğini görmek epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments