Rüyada dolmuş kullandığını görmek

Rüyada dolmuş kullandığını görmek yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, eşlerinin kapanacağına inanılır.

Rüyada dolmuş kullandığını gördüyseniz:

  • Tecrübeli veya konusunda uzman kişilerle yapacağınız konuşmalar vizyonunuzu geliştirebilir.

Rüyada dolmuş kullandığını görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dolmuş devrilmesi gönlünce harcama yapmasına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalet eder.

Rüyada dolmuş kaçırmak maddi olarak zarar edeceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine işarettir.

Rüyada dolmuş şoförü çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, kafasının da rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dolmuş almak zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dolmuş görmek sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada otobüs dolmuş beklemek zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına yorulur.

Rüyada dolmuş minibüse binmek yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments