Rüyada döner kapı görmek

Rüyada döner kapı görmek mal ve para sahibi olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, sevilen bir dostun geleceğine, hayırlı ve güzel olacağına, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, işlerin bu yüzden epey aksayacağına, kötü karakterli bir kadına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına yorulur.

Rüyada döner kapı gördüyseniz:

  • Yalnız ölçülerinizi iyi koymalısınız.

Rüyada döner kapı görmek bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına işarettir.

Rüyada döner kapı insan sevindireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada döner bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada et döner yemek işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada et döner hazırlamak bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalettir.

Rüyada döner eti görmek insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine inanılır.

Rüyada döner yapmak gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına delalettir.

Rüyada döner bıçağı ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments