Rüyada dört sarılı yumurta görmek

Rüyada dört sarılı yumurta görmek elinin sıkışacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada dört sarılı yumurta gördüyseniz:

  • Uzun vadeli planlarınıza odaklanmalısınız.

Rüyada dört sarılı yumurta görmek yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, üzgün ve karamsar olacağına inanılır.

Rüyada iki sarılı yumurta görmek arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çift sarılı yumurta görmek ancak allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine işarettir.

Rüyada dört tane yumurta görmek kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine tabir olunur.

Rüyada çift sarılı haşlanmış yumurta yemek tüm kalbi ile allah’a döneceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çift sarılı yumurta satın almak kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada üç sarılı yumurta görmek içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına delalettir.

Rüyada çift sarılı yumurta toplamak sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments