Rüyada dükkan sahibini olmak

Rüyada dükkan sahibini olmak sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dükkan sahibini olmak gördüyseniz:

  • Eğlence amaçlı planlar yapabilirsiniz.

Rüyada dükkan sahibini olmak geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada dükkan sahibini görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine inanılır.

Rüyada eski dükkan sahibini görmek hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada ev sahibini görmek akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine delalet eder.

Rüyada mal sahibini görmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ev sahibini öldürmek bekârlığına da veda edeceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına delalettir.

Rüyada köpeğin sahibini ısırması yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada eski ev sahibini görmek kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments