Rüyada dükkanda karpuz görmek

Rüyada dükkanda karpuz görmek rüya sahibinin işlerinin açılacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, yanlış yollardan döneceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yeni bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, iş güç sahibi olacağına inanılır.

Rüyada dükkanda karpuz gördüyseniz:

  • Zor kararlar almak zorunda olmanız sizi uykusuz bırakabilir.

Rüyada dükkanda karpuz görmek maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kafasının rahatlayacağına, üzeceğine delalettir.

Rüyada karpuz içinde karpuz görmek yuva kurmasına yardımcı olunacağına, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine tabir olunur.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz görmek işlerinin gelişme göstereceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine yorulur.

Rüyada dükkanda yıkanmak cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyada dükkanda çalışmak hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada dükkanda su görmek rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir dükkanda uyumak kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine işaret eder.

Rüyada bir dükkanda hırsızlık yapmak içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, sorunların çözüme kavuşacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments