Rüyada dünürlerin kavga ettiğini görmek

Rüyada dünürlerin kavga ettiğini görmek dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, mutluluğundan olacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine işaret eder.

Rüyada dünürlerin kavga ettiğini gördüyseniz:

  • Gözlemleriniz veya söylemleriniz yüzle çarpılabilir.

Rüyada dünürlerin kavga ettiğini görmek karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine rivayet eder.

Rüyada dünürlerin kavga etmesi yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada kavga ettiğini duymak babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, dertlerinin unutulacağına delalettir.

Rüyada kayınpederin kavga ettiğini görmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının kavga ettiğini görmek çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kardeşlerinin kavga ettiğini görmek eğlence ve renk geleceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına tabir olunur.

Rüyada yakınlarının kavga ettiğini görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, hasta olacağına işaret eder.

Rüyada silahlı kavga ettiğini görmek iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.