Rüyada dünyanın patlaması

Rüyada dünyanın patlaması aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada dünyanın patlaması gördüyseniz:

  • Eski amaçlarınızla ilişkili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Rüyada dünyanın patlaması hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada dünyanın durması sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada dünyanin batmasi kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada dünyanın kararması büyük başarı kazanacağına, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına tabir olunur.

Rüyada dünyanın koptuğunu görmek işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, umduğunu bulamayacağına alamet eder.

Rüyada dünyanın üstünde olmak olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, mekân değiştireceğine inanılır.

Rüyada dünyanın üzerinde durmak hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına alamet eder.

Rüyada dünyanın bozulduğunu görmek ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments