Rüyada düşman ile savaşmak

Rüyada düşman ile savaşmak prestij kaybı yaşayacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, çok mutlu günler geçireceğine, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına inanılır.

Rüyada düşman ile savaşmak gördüyseniz:

  • Geçmişte olanları gözünüzde büyütmeniz geleceğe tereddütle bakmanıza neden oluyor.

Rüyada düşman boğmak çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada görünmeyen düşman ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada kalabalık düşman insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşman bıçaklamak kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşman ile savaşmak başarılara yeni başarılar katılacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, bu kişilerle sürekli tatsızlıklar yaşanacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada düşman taşlamak işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına yorulur.

Rüyada düşman kuşatması sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine alamet eder.

Rüyada düşman korkusu çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments