Rüyada düşmanı şişman görmek

Rüyada düşmanı şişman görmek çok büyük zenginliğe sahip olacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, zinde kalacağına, şifa edineceğine, fikirlerinin can bulacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmanı şişman gördüyseniz:

  • Analitik zekanız diğerlerinden çok daha iyi çalışıyor.

Rüyada düşmanı şişman görmek ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanı nı görmek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine yorulur.

Rüyada düşmanı ile barışmak çok iyi yerlere geleceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşmanı aramak hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine işaret eder.

Rüyada düşmanı ile sarılmak çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanı ağlatmak zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına delalet eder.

Rüyada düşmanı tokatlamak çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada düşmanı kovmak çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments