Rüyada düşmanının elini sıkmak

Rüyada düşmanının elini sıkmak işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına rivayet eder.

Rüyada düşmanının elini sıkmak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır gizlilik içinde ya da fark edilmeden gerçekleştirdiğinizi düşünmeye başladığınız yorucu uğraşlarınızın karşılık ya da ödülleri yüzünü göstermeye başlayabilir.

Rüyada düşmanının elini sıkmak kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine işarettir.

Rüyada düşmanının elini tutmak yüzünün hep güleceğine, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına işarettir.

Rüyada düşmanının elini kesmek evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada düşmanının elini öpmek zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada düşmanının elini öpmesi bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanının ölmesi rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, şansının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanının gülümsemesi kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, çok büyük mutluluklar duyacağına inanılır.

Rüyada düşmanının sarılması hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments